InGastro.pl
Dodaj ogłoszenie

Poszukiwany kulinarny pasjonat do Restauracji PLACEK

Katowice💼 Umowa o pracę

Oferta opublikowana

Restauracja PLACEK rekrutuje!

Przenosimy się na ul. Dworcową i poszukujemy pasjonatów kulinariów, którzy dołączą do naszego zespołu kuchennego. Jeśli chcesz tworzyć zdrowe i smaczne potrawy, które nie zawierają pszenicy i cukru, to jesteś tą osobą, której szukamy!

Co oferujemy?

  • Pracę w nowoczesnej, czystej i dobrze wentylowanej kuchni.

  • Możliwość rozwoju osobistego i kulinarnego. Jeśli masz swoją specjalność lub obszar zainteresowania, daj nam znać - wspólnie pomożemy Ci się w tym rozwijać.

  • Elastyczny czas pracy: 3-4 dni w tygodniu (ok. 11h dziennie).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 28zł brutto/h + napiwki + premie.

  • Umowa o pracę po okresie próbnym (max. 3 miesiące)

  • Codzienny posiłek pracowniczy.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Przygotowywanie potraw i półproduktów zgodnie z naszymi standardami.

  • Wydawanie dań, takich jak pizza, placki ziemniaczane czy naleśniki.

  • Dbanie o estetyczną prezentację dań.

  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

  • Współtworzenie nowych dań wraz z resztą zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wypełnienia kwestionariusza rekrutacyjnego.

  • Posiadania aktualnej książeczki sanepidowskiej.

  • Samodzielności i punktualności.

  • Zaangażowania w pracę i gotowości do współpracy w zespole.

  • Pozytywnego nastawienia.

Uwaga! Przed rozpoczęciem pracy przewidujemy 2-4 tygodniowe szkolenie w naszym dotychczasowym lokalu na ul. Roździeńskiego 88a (1 piętro), Katowice (os. Gwiazdy). Od końca września zapraszamy na ul. Dworcową.

28 - 30 brutto / godz.

InGastro.pl

Portal jest stworzony przez Andriy Chemerynskiy

Ilustracje od storyset