InGastro.pl
Dodaj ogłoszenie

Praca sezonowa Mielno

Mielno

Oferta opublikowana

Poszukujemy pracowników do punktu gastronomicznego -Kebab-burger sezon 2024 (lipiec-sierpień)
Nie wymagamy doświadczenia lecz miłym atutem będzie minimalne pojęcie o pracy w kuchni.
Od Ciebie oczekujemy zapału i pozytywnego nastawienia do pracy.
Opis stanowiska:
-Przygotowywanie składników oraz dań typu fast-food wg.standardow firmy
- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
-Praca po 12 godzin dziennie
Oferujemy:
- Atrakcyjne zarobki
- Miła atmosferę
Wymagania:
-Ukończone 18 lat
-Dbanie o higienę osobistą
-Mile widziane prawo jazdy kat.B
-Komunikatywność i sumienność -Książeczka sanepidowska warunek konieczny.
Miejsce pracy Mielno
Możliwe zakwaterowanie
Zainteresowane osoby proszone są o wysyłanie wiadomości prywatnej.

24 - 26 brutto / godz.

InGastro.pl

Portal jest stworzony przez Andriy Chemerynskiy

Ilustracje od storyset