InGastro.pl
Dodaj ogłoszenie

Sushimaster/ kucharz sushi - SZKOLENIE

Częstochowa

Oferta opublikowana

Poszukujemy Sushimastera, który dołączy do naszego zespołu w Sushi World. Jesteśmy dynamicznym i cenionym miejscem, specjalizującym się w autentycznych i wyjątkowych daniach sushi. Jeśli jesteś pasjonatem kuchni japońskiej i masz umiejętności w przygotowywaniu sushi, to zapraszamy do aplikowania!

Jeśli masz doświadczenie, super jeśli nie jesteś jeszcze Sushimasterem, ale masz jakiekolwiek podstawy pasję do gotowania i marzysz o zamienieniu się w ninja w kuchni to jesteś idealnym kandydatem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu różnorodnych dań sushi bardzo mile widziane

  • Dokładność i precyzja w pracy, u nas liczy się najwyższa jakość

  • Kreatywność i zdolność do tworzenia nowych, smacznych kompozycji sushi

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość przepisów i standardów sanitarnej obsługi żywności

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

  • Pozytywne podejście i pasja do gotowania

  • Dyspozycyjność w weekendy

Obowiązki:

  • Przygotowywanie różnorodnych dań sushi zgodnie z wytycznymi i standardami restauracji

  • Kreowanie nowych, unikalnych kompozycji sushi

  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Dbanie o jakość surowców i świeżość potraw

  • Praca w zespole, współpraca z innymi członkami kuchni

  • Dbałość o przestrzeganie standardów sanitarnych i bezpieczeństwa żywności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji sushi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do najlepszych produktów i narzędzi kuchennych

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV. Czekamy na Ciebie!

Sushi World jest pracodawcą równych szans i zatrudnia osoby niezależnie od ich płci, orientacji seksualnej, pochodzenia etnicznego, wieku, religii czy niepełnosprawności.

InGastro.pl

Portal jest stworzony przez Andriy Chemerynskiy

Ilustracje od storyset